ХФЛ. ЗАКЛЮЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 10-ГО ТУРУ+ ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ+ БОМБАРДИРИ+ ШТРАФНИКИ

January 15, 2017

 

 

 

НАСТУПНИЙ ТУР 11-й ПРОПУСКАЮТЬ:

ШЕВЧЕНКО Сергій (Універ.)

 

ШТРАФНИКИ ХФЛ: ( жк - ЖОВТІ -ТА чк -ЧЕРВОНІ КАРТКИ) 2016-2017 сезон 
Дячок Віталій (Каміно) - 4 жк 
Вівсянко Богдан (Гладіатор) - 5 жк (відбув) 
Дячок Андрій (Каміно) - 4 жк 
Томчишин Богдан (Олімп) - 3 жк (відбув)
Шевченко Сергій (Універ.) - 3 жк (наступна)*** 
Дем*янюк Владислав (Торнадо) - 3 жк (відбув) 
Сурник Ігор (ДБК) - 3 жк (відбув) 
Мельник Олег (Ротор) - 3 жк (відбув) 
Цимбалюк Михайло (Червона зірка-2) - 3 жк (відбув) 
Вівсянко Руслан (Гладіатор) - 3 жк (відбув) 
Процюк Руслан (Лєвша) - 3 жк (відбув) 
Підгорний Влад (Стріла) 1 жк /1 чк (відбув) 
Зенін Влад /1 чк (наступна) *** 
Бігун Михайло (Олімп) - 1 жк / 1 чк (наступна) *** 
Віт Артем (Лєвша) - /1 чк (відбув) 
Пасічник Сергій (Черовона зірка-2) - 2 жк 
Тургеля Богдан (Лєвша) - 2 жк 
Беринда Володимир (Фенікс+) - 2 жк 
Васильчишин Олександр (Університет) - 2 жк 
Фурік Олександр (ДБК) - 2 жк 
Ксьондзик Олександр (Універ.) - 2 жк 
Мочульський Костянтин (Фенікс+) - 2 жк 
Козубець Андрій (Гладіатор) - 2 жк 
Балабанов Дмитро (ДБК-2) - 2 жк 
Попельнюк Олександр (Лідер) - 2 жк 
Ковтун Максим (Стріла) - 2 жк 
Глушко ігор (Ротор-Лезнево) - 1 жк 
Дубовик Дмитро (Олімп) - 1жк 
Дяблов Олександр (Лєвша) - 1жк 
Орехівський Сергій (Каміно) - 1 жк 
Скиць Артур (Каміно) - 1 жк 
Куян Олег(Лідер) - 1жк 
Бондарук Сергій (Гладіатор) - 1жк 
Федик Іван (Прогрес) - 1жк 
Бесіда Ігор (ДБК) - 1жк 
Овчарук Ігор (Торнадо) - 1 жк 
Волянський Дмитро (Універ.) - 1жк 
Лепетун Григорій (Фенікс+) - 1жк 
Ковальчук Олександр (Універ.) - 1жк 
Надопта Віталій (Прогрес) - 1жк 
Ковальчук Ростислав (Лідер) - 1 жк 
Сукач Петро (Червона зірка-2) - 1 жк 
Чепурний Андрій (ДБК-2) - 1 жк 
Рудоман Іван (Ротор-Л.) - 1 жк 
Кореганов Артем (ДБК-2) - 1 жк 
Баштанюк Сергій (ДБК-2) - 1 жк 
Колесников Роман (Ротор) - 1жк 
Мірошніченко Андрій (Лєвша) - 1 жк 
Пелехатий Павло (Стріла-ХГПА) - 1жк 
Матвієнко Сергій (торнадо) - 1 жк 
Слободянюк Микита (Лєвша) - 1 жк 
Закордонець Василь (Стріла) - 1 жк 
Москавлюк Назар (Прогрес) - 1 жк 
Федорко Артем (Університет) - 1 жк 
Семенюк Михайло (Стріла) - 1 жк 
Ткачук Антон (Фенікс+) - 1 жк 
Жидков Олег (Фенікс+) - 1 жк 
Олексієнко Віктор (Фенікс+) - 1 жк 
Пальчук Віталій (Фенікс+) - 1 жк 
Королюк Тарас (Олімп) - 1 жк 
Микитюк Євген (Ротор-Лезнево) - 1 жк 
Осяк Богдан (Олімп) - 1 жк 
Сьомін Вадим (Ротор-Лезнево) - 1 жк 
Тадля Сергій (Ротор-Лезнево) - 1 жк 
Рибчинський Назар (ДБК-2) - 1жк 
Деревінський Дмитро (Гладіатор) - 1 жк 
Яцков Сергій (Гладіатор) - 1 жк 
Ткачук Ігор (Універ.) - 1 жк 
Дячок Олександр (Каміно) - 1 жк

 

 

 Команда "ПРОГРЕС"

 Команда "КАМІНО"

 Команда "ОЛІМП"

 Команда - "СТРІЛА-ХГПА"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

© 2017 ДЮСШ №1 Хмельницький спортивний сайт Хмельницького. Сайт создан на Wix.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now