ХФЛ. РЕЗУЛЬТАТИ 11-го ТУРУ + ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ+ БОМБАРДИРИ+ ШТРАФНИКИ ХФЛ


ШТРАФНИКИ ХФЛ: ( жк - ЖОВТІ -ТА чк -ЧЕРВОНІ КАРТКИ) 2016-2017 сезон

Дячок Віталій (Каміно) - 4 жк

Вівсянко Богдан (Гладіатор) - 5 жк (відбув)

Дячок Андрій (Каміно) - 4 жк

Томчишин Богдан (Олімп) - 3 жк (відбув)

Шевченко Сергій (Універ.) - 3 жк (відбув)

Дем*янюк Владислав (Торнадо) - 3 жк (відбув)

Сурник Ігор (ДБК) - 3 жк (відбув)

Мельник Олег (Ротор) - 3 жк (відбув)

Цимбалюк Михайло (Червона зірка-2) - 3 жк (відбув)

Вівсянко Руслан (Гладіатор) - 3 жк (відбув)

Процюк Руслан (Лєвша) - 3 жк (відбув)

Підгорний Влад (Стріла) 1 жк /1 чк (відбув)

Зенін Влад /1 чк (відбув)

Бігун Михайло (Олімп) - 1 жк / 1 чк (відбув)

Віт Артем (Лєвша) - /1 чк (відбув)

Лубко Іван (Лєвша) - 1 чк (наступна)***

Пасічник Сергій (Черовона зірка-2) - 2 жк

Тургеля Богдан (Лєвша) - 2 жк

Беринда Володимир (Фенікс+) - 2 жк

Васильчишин Олександр (Університет) - 2 жк

Фурік Олександр (ДБК) - 2 жк

Ксьондзик Олександр (Універ.) - 2 жк

Мочульський Костянтин (Фенікс+) - 2 жк

Козубець Андрій (Гладіатор) - 2 жк

Балабанов Дмитро (ДБК-2) - 2 жк

Попельнюк Олександр (Лідер) - 2 жк

Ковтун Максим (Стріла) - 2 жк

Волянський Дмитро (Універ.) - 2 жк

Крищук Броніслав (Каміно) - 2 жк

Глушко ігор (Ротор-Лезнево) - 1 жк

Дубовик Дмитро (Олімп) - 1жк

Дяблов Олександр (Лєвша) - 1жк

Орехівський Сергій (Каміно) - 1 жк

Скиць Артур (Каміно) - 1 жк

Куян Олег(Лідер) - 1жк

Бондарук Сергій (Гладіатор) - 1жк

Федик Іван (Прогрес) - 1жк

Бесіда Ігор (ДБК) - 1жк

Овчарук Ігор (Торнадо) - 1 жк

Лепетун Григорій (Фенікс+) - 1жк

Ковальчук Олександр (Універ.) - 1жк

Надопта Віталій (Прогрес) - 1жк

Ковальчук Ростислав (Лідер) - 1 жк

Сукач Петро (Червона зірка-2) - 1 жк

Чепурний Андрій (ДБК-2) - 1 жк

Рудоман Іван (Ротор-Л.) - 1 жк

Кореганов Артем (ДБК-2) - 1 жк

Баштанюк Сергій (ДБК-2) - 1 жк

Колесников Роман (Ротор) - 1жк

Мірошніченко Андрій (Лєвша) - 1 жк

Пелехатий Павло (Стріла-ХГПА) - 1жк

Матвієнко Сергій (торнадо) - 1 жк

Слободянюк Микита (Лєвша) - 1 жк

Закордонець Василь (Стріла) - 1 жк

Москавлюк Назар (Прогрес) - 1 жк

Федорко Артем (Університет) - 1 жк

Семенюк Михайло (Стріла) - 1 жк

Ткачук Антон (Фенікс+) - 1 жк

Жидков Олег (Фенікс+) - 1 жк

Олексієнко Віктор (Фенікс+) - 1 жк

Пальчук Віталій (Фенікс+) - 1 жк

Королюк Тарас (Олімп) - 1 жк

Микитюк Євген (Ротор-Лезнево) - 1 жк

Осяк Богдан (Олімп) - 1 жк

Сьомін Вадим (Ротор-Лезнево) - 1 жк

Тадля Сергій (Ротор-Лезнево) - 1 жк

Рибчинський Назар (ДБК-2) - 1жк

Деревінський Дмитро (Гладіатор) - 1 жк

Яцков Сергій (Гладіатор) - 1 жк

Ткачук Ігор (Універ.) - 1 жк

Дячок Олександр (Каміно) - 1 жк

Федик Вадим (Стріла-ХГПА) - 1жк

Жаріков Максим (Олімп) - 1 жк

© 2017 ДЮСШ №1 Хмельницький спортивний сайт Хмельницького. Сайт создан на Wix.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now