top of page

Аналіз виступів футбольних команд ДЮСШ №1 у чемпіонаті міста з футболу.

Вже підходить до завершення черговий чемпіонат міста з футболу (ЧХФ-2017) . У наступному турі відбудуться останні матчі. Нагадуємо що у Вищій лізі ДЮСШ №1 має двх представників це . "АВІСТ-ДЮСШ №1" та "Фенікс-ДЮСШ №1", які позиції та аналіз виступів ми розберемо детальніше .

"АВІСТ- ДЮСШ №1" - безперечно з самого початку була фаворитом змагань , зважаючи що минулого року (тоді команда мала назву "Лєвша-Helpix") команда стала чемпіоном міста, а цього року ще підсилилась рядом молодих та перспективних гравців, також до команди доєднались Федір Семенюк який неодноразово був найкращим бомбардиром міста, перейшов з "Феміди", яка була у минулому році на другому місці з неї ж і перейшов - Романюк Артем, Степанюк Костянтин перейшов з ФК "Поділля", Яремчук Андрій перейшов з "Кардіффа", Шульган Павло та Панасенков Артем перейшли з Лади, що цікаво Панасенков Артем який раніше пробував себе голкіперм вирішив цього року грати нападником (12 ігор, 5 голів) та ще багато інших .

На початку лідерство в чемпіонаті довго утримував "Епіцентр-К" та декілька невдалих ігор наприкінці вивіли саме "АВІСТ-ДЮСШ №1" на перше місце , і вже у минулому турі "АВІСТ" міг зробити перевагу у 5 очок, що булов для конкурента майже недоланим гандикапом, та нажаль "АВІСТ" програв "Епіцетру-К" в очному двобої -2:0 таким чином відклавши інтригуючу битву за чемпіонство на останній тур. Наразі у АВІСТА на 2 очки більше ніж у "Епіцентра-К" .У настпному турі "АВІСТ" зіграє з досвідченим та впертим "Ротором", а "Епіцентр-К" зіграє з "Фемідою".

"ФЕНІКС-ДЮСШ №1" - перед стартом сезону відбулось цікаве об'єднання 2-х команд досвідченного "Фенікса+" та команди "ДЮСШ №1" яка минулого року грала у Першій лізі. Ще минулого року "Фенікс+" міг вилитіти у Першу лігу, проте зумів здолати в серії пенальті, у перехідному матчі "Адвокат" , рахунок матчу був 2:2. (пенальті 4:3) . А команду "ДЮСШ №1" було важко назвати фаворитом у Першій лізі. Тому цей сплав молоді та досвіду мав стати зміцнюючим елементом і від команди очікували як мінімум середні місця турнірної таблиці.Та нажаль команді невдалось дуже високо піднятись вона як і в минулому році боролась за виживання вигравши наразі всього 4 матчі , ще 4 рази зігравши у нічию, програла 11 разів, у цьому турі що відбувся наразі команда поступилась "Ладі" -0:4. Завершує цей сезон команда на 9-у місці що гарантує їй місце у наступному році, що ж хоч і команда нездобула серйозних успіхів , проте зуміла зробити міцну команду, де молоді гравці отримали цього року непоганий досвід, який маємо надію допоможе цій команді у наступному сезоні. Останній матч "Фенікс-ДЮСШ №1" зіграє проти "Кардіффа".

bottom of page