top of page

Хмельницькі регбісти знову перемагають

Минулими вихідними в Києві пройшов «Кубок посла Франції з регбі». Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні за підтримки посольства Франції організував вже 5-й за ліком міжнародний турнір з регбі. Загалом у турнірі взяли участь триста дітей з Києва, Одеси, Хмельницького, Київської та Закарпатської областей.

Змагання підтвердили, що цей вид спорту продовжує активно розвиватися в Україні, і особливо в Хмельницькому.

У категорії «Молодші юнаки» брали участь дев'ять команд.

Підсумки турніру

 1. ДЮСШ № 1 (м. Хмельницкий)

 2. «Ірпінь» (м. Ірпінь)

 3. ОДЮСШ (м. Одесса)

 4. «Лідер» (м. Одесса)

 5. «Клавдієво» (Київська область)

 6. «Дарниця» (м. Київ)

 7. «Опришки» (м. Колочава, Закарпатська обл.)

 8. «Політехнік» (м. Київ)

 9. «Ельдорадо» (м. Київ)

Хмельничани зіграли чотири гри. Перша гра з командою «Ельдорадо» завершилась із рахунком 25:0. У другій грі наша ДЮСШ № 1 зійшлася з «Дарницею» і також обіграла суперника, але вже з рахунком 50:0.

У группі за перші місця хмельничани виграли у одеської команди ОДЮСШ – 45:0, а у матчі за золото обіграли «Ірпінь» з рахунком 30:5.

У категорії «Старші юнаки» брали участь сім команд.

Підсумки турніру

 1. «Дарниця» (м. Київ)

 2. «Гарт» (Київська обл.)

 3. ДЮСШ №1 (м. Хмельницький)

 4. ОДЮСШ (м. Одеса)

 5. «Ірпінь» (м. Ірпінь)

 6. «Ельдорадо» (м. Київ)

 7. «Антарес» (м. Київ)

Хмельничани вийшли до півфіналу, де зійшлись з командою «Гарт». З цієї гри «Гарт» вийшов переможцем. У матчі за третє місце наші юні регбісти грали з командою ОДЮСШ (м. Одеса). Основний час було зіграно внічию – 10:10, а в додатковий час хмельничани вирвали перемогу, зробивши занесення. Остаточний рахунок – 15:10 і бронза в скарбничці хмельницького регбі.

Це велике досягнення юних спортсменів, їхніх батьків і, звичайно, тренерського штабу. До змагань команди готували головний тренер старших та молодших юнаків Олександр Мігунов та тренер Богдан Зозуля.

bottom of page