top of page

ДЮФЛУ. ДЮСШ №1 ПРИЙМАЛИ "ЧОРТКІВ-ПЕДЛІЦЕЙ" . ВІДЕО

Пропорційно різними вийшли матчі ДЮФЛУ у Першій лізі де наша команда приймала "Чортків-Педліцей" з Тернопільської області.

У першому де грали старші хлопці U-17, ДЮСШ мали перевагу на протязі всього матчу першими забили відзначився - Брицький Влад, проте було багато сумбуру та браку що заважало розвинути перевагу, а у середині другого тайму ще був пропущений гол після помилки голкіпера, який не зумів відбити дальній постріл, м'яч від його рук проскочив у ворота. Проте після цього пропущеного голу команда активізувалась та всіма силами пішла вперед та зуміла забити тричі, що цікаво всі 4 голи у ДСШ забивали Владислави , двічі Брицький Влад, і по одному Піцан Влад та Ксьондзик Влад.

Склад ДЮСШ №1 :

Гулега Іван (Ковалюк Олег '80), Сулима Богдан, Бендера Артем, Ляур Максим (Андрушко Дмитро '80), Плахотний Ілля, Федоров Антон, Брицький Влад, Басістий Артем, Бойко Владислав (Ксьондзик Влад '56), Піцан Влад, Тарасик Назар (Соловей Роман '70)

ВІДЕО 1-го тайму

ВІДЕО 2-го тайму

В іншому матчі ДЮСШ №1 програли з розгромним рахунком -1:6. Гра відразу не пішла у голкіпера команди Виличко Олександра , який раніше неодноразово виручав команду у складних ситуаціях, проте нажаль в цьому матчі він не зумів справитись з емоціями і гра в нього не задалась і до 16 хвилини він вже пропустив 4 голи, після чого його замінили. Один гол дюшовці зуміли забити забити до перерви , відзначився Мегик Владислав . проте і пропусти два. У підсумку поразка 1:6.

Склад команди ДЮСШ №1:

Величко Олександр , Симчишин Олександр, Дергачов Олександр, Томіленко Олексій, Гнатюк Михайло, Горбатий Дмитро, Карачун Максим, Стрельцов Максим, Бакалець Назар, Мегик Владислав, Мазур Владислав.

На заміну виходили:

Пасічник Олег, Кучеренко Ілля, Олексієнко Влад, Тихонюк Андрій, Германенко Влад, Романенко Олександр, Шевчук Микита

ВІДЕО 1-го тайму

2-й тайм

bottom of page