top of page

ДЮФЛУ. ДЮСШ №1 ДВІ РІЗНІ ПЕРЕМОГИ НАД КДЮСШ НЕТІШИН

ДЮСШ №1 U-17 (Хмельниць.) VS КДЮСШ U-17 (Нетішин) - 6:1

В черговому матчу Чемпіонату України серед клективів ДЮСШ до Хмельницького завітали сусіди з Нетішина.

У першому матчі де грали старші хлопці -U-17 , ДЮСШ №1 на голову були сильніші за Нетішин і вже на 4-й хвилині вигравали 2:0 , у першому таймі рахунок міг бути 6 чи 8:0 це стільки було непоганих нагод для взяття воріт КДЮСШ Нетішина, проте забити вдалось лише 4, у другому таймі теж було багато нагод проте забили всього два, що до Нетішина в них було дві непогані нагоди у другому таймі, у першому випадку вони скористались і забили гол пристижу, у другому арбітр зафіксував офсайд. У Підсумку - 6:1 на користь хмельниччан.

Склад ДЮСШ №1:

Гулега Іван ( Ковалюк Олександр '41), Сулима Богдан, Вендера Артем (Андрушенко Дмитро '43), Ляур Максим, Плахотний Ілля ( Соловей Роман '57), Брицький Влад, Басістий Артем (Понятовський Влад '57), Федоров Антон, Піцан Влад, Мазуров Микита, Бойко Влад (Тарасек Назар '43)

Голи: Федоров Антон '1, Піцан Влад '4, Брицький Влад '21, '33, '46, Мазуров Микита '77

1-й тайм

2-й тайм

ДЮСШ №1 U-15 (Хмельниць.) VS КДЮСШ U-15 (Нетішин) - 3:2

У другому матчі було більше драматизму. Першими повели у рахунку гості, проте хмельниччани відразу зрівняли і гол теж вийшов класним як і інші голи які забили дюшовці. Проте перед цим вони програвали бо на перерву після помилки голкіпера пішли програючи -1:2, а вже у другому їм довелось докласти багато зусиль щоб зрівняти рахунок та виграти його.

Склад ДЮСШ №1: Величко Олександр (Пасічник Олег '36), Германенко Влад, Томіленко Олексій (Дергачов Олександр '36), Шевчук Микита, Гарабежиц Дмитро, Кучеренко Ілля (Стрельцов Максим '36) , Гнатюк Михайло (36'), Біловол Павло (Симчишин Олександр '36), Тихонюк Андрій (Йолтуховський Єгор '36), Мегік Влад (Мазур Влад '47), Бакалець Назар.

Голи ДЮСШ №1':

Мегік Влад '24, Бакалець Назар '60, Йолтуховський Єгор '64

Відео 1-го тайму

2-й тайм

bottom of page