top of page

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ МОЖЕ З'ЯВИТИСЬ ЗИМОВИЙ ФУТБОЛ 8х8

На форумі "Хмельницький Футбол" було проведене опитування чи потрібен зимовий футбол 8 х 8 у підсумку більшість респондентів сказала "так" - 78,9 % (176 зі 223 голосів).

Таким чином Хмельницька міська федерація футболу спробує провести змагання, у новому для Хмельницького форматі. Доречі такі змагання вже давно не є чимось новим для інших обласних центрів, тому надіємось що і в нас з'явиться де взимку позмагатись футболістам, бо окрім футзалу нічого немає.

Формат - гра по правилам футболу на половині великого поля, 7 польових і один воротар. Два тайми по 25 хвилин. Орієнтовна вартість 1-го матчу для команди = 250 грн (один арбітр, оренда поля, відеозйомка). Також будуть внески на нагороди. Змагання скоріш за все будуть проводитись у будні дні , у вечірній час. Всі інші питання будуть обговорюватись на організаційній нараді. Тому запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у цих змаганнях. Організіційна нарада відбудеться в ЧЕТВЕР в приміщенні ХОФФ (Хмельницької обласної федерації футболу) - Проскурівська вул. 60/1 (3-й поверх). ПОЧАТОК О 17:30 Якщо виникли питання - дзвоніть - 067 356 75 75 Кузнецов микола Семенович. Або - 096 589 42 40 Бистрих Володимир

bottom of page