top of page

ГАНДБОЛ. ЗАВЕРШИВСЯ МІСЬКИЙ ТУРНІР

27 січня завершився Відкритий міський турнір з гандболу серед юнаків 2004 р.н. і молодше, присвячений Дню Соборності України. У змаганнях взяло участь 8 команд, 3 команди з м. Хмельницького та області, та гості з Рівне, Вінниці, Тернополя та з Чернігівської області. 3 дні тривали запеклі матчі між командами-суперниками. У фінал турніру вийшла команда ДЮСШ № 1 та команда з м. Волочиськ. Це був неймовірно захоплюючий фінал. Лідер змінювався що хвилини, та на превеликий жаль наші спортсмени наприкінці матчу поступились в один м’яч. В підсумку турніру І місце зайняла команда Волочиськ, ІІ місце ДЮСШ № 1 (Хмельницький) та ІІІ місце посіла команда з Красилова. Вітаємо наших хлопців та їх тренера-викладача Колісецьку І.Ю. із сріблом Відкритого міського турніру з гандболу,присвяченого Дню Соборності України. По завершеню змагань команда переможець та команди призери були нагороджені командними кубками, грамотами та медалями. Також були відзначені та нагороджені кращі гравці команд пам’ятними призами.