top of page

ВОЛЕЙБОЛ. ДІВОЧА КОМАНДА 2003 Р.Н. ТРІУМФУЄ У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ


З 09 по 11 лютого у м. Кам’янець-Подільський пройшов міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2003 р.н. та молодше, присвячений пам’яті тренера-викладача ДЮСШ № 1 Васільцової Ольги Володимирівни. Команда наших спортсменок виїхала на ці змагання разом зі своїм наставником Колісецькою В.. У змаганнях приймало участь 6 команд з різних куточків нашої країни.

Цікавими ці змагання були ще й тому, що майже всі команди- учасники приймають участь у чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга» цього сезону, і перед туром «Дитячої ліги», що відбудеться у м. Полтава з 19 по 21 лютого цього року це можна сказати були контрольні «спаринг» матчі. Наші дівчата дали зрозуміти всім суперникам що ми маємо намір увійти до кращої 8 команд чемпіонату України «Дитяча ліга»(так як у Полтаві прийме участь 12 команд, і лише 8 пройдуть далі) здолавши всіх суперників цього турніру у м. Кам’янець-Подільський.

У підсумку блискавичних та яскравих перемог, золоті нагороди турніру у вихованок ДЮСШ № 1 м. Хмельницький. Від душі вітаємо наших чемпіонок та їх наставника!!! Так тримати!!!.

bottom of page