top of page

ДЮФЛУ. ДЮСШ №1 провели два матчі проти Львівського "Локомотива"

Матчі 13-го туру ДЮФЛУ видались напруженими, комада ДЮСШ №1 U-17 по традиції грали першими , вони першими пропустили проте ще до перерви зрівняли і вийшли вперед, проте львів'яни зуміли зрівняти рахунок, після чого ДЮСШ вдруге зуміла вийти вперед , та львівяни не здавались і вдруге зрівняли рахунок, та все ж перемога була за хмельниччанами, які наприкінці матчі вирвали перемогу, чим потішили публіку яка вперше зібралась цього року на оновленому стадіоні СКЦ "Плоскирів" (раніше "Локомотив").

У другому матчі де грали молодші футболісти до 15 років, гра була рівною, як рахунок який зафіксував нульову нічию.

Дивіться повне відео цих матчів.

ДЮСШ №1 U-17 (Хмельницький) vs Локомотив (Львів) U-17 - 4:3 (22.04.2018) 1-й тайм