top of page

Міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н. «Золота Нива»

З 25 по 27 червня 2018 року у м. Вінниця пройшов міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н. «Золота Нива».

У змаганнях прийняло участь 15 команд різного рангу. Змагались також команди вищої ліги ДЮФЛ У.

Хмельницьку ДЮСШ № 1 представила команда юнаків 2007 р.н. під керівництвом тренера-викладача Сергєєва Л.В..

З перших же ігор турніру було зрозуміло, що усі команди-учасники добре підготувались до цього великого турніру і вибороти золото турніру буде далеко не проста задача.

Хмельницькі спортсмени завдяки своїм злагодженим діям та чіткому виконанню вказівок наставника впевнено крокували до фінальної частини турніру. Лише у пів-фіналі наші спортсмени не змогли подолати своїх суперників команду м. Вінниці «Нива», зігравши в основний час в нічию 1:1 і лише в серії післяматчевих пенальті підопічні Льва Володимировича поступилися своїм суперникам.

У матчі за третє місце Хмельницькі футболісти оговтавшись після дуже неприємної поразки зійшлись з командою також з м. Вінниці «Прем’єр- Нива». У цьому матчі наші спортсмени вже не збирались поступатись і у нелегкому і напруженому матчі вирвали перемогу з рахунком 1:0 і зайняли почесне ІІІ місце у турнірі у підсумку.

Команда переможець та команди призери були нагороджені командними кубками, грамотами, медалями та пам’ятними призами.

Вітаємо Хмельницьких футболістів та їх наставника з гарним результатом, та бажаємо успіхів у подальших виступах. Так тримати!!!

bottom of page