Регбійні баталії команд ДЮСШ №1

August 16, 2018

12-13 серпня 2018 у Львові відбувся третій за ліком відкритий Кубок Львова з регбі -7 Участь у цих змаганнях взяли чоловічі, жіночі та дитячі команди – загалом 18 колективів з України та сусідньої Білорусі. Спортсмени мірялися силами в олімпійському різновиді гри – регбі-7.

 

 

Прийняли участь у змаганнях і три  юнацьких команди Хмельницької ДЮСШ №1.

 Дві команди у молодших вікових категоріях – 2005-06, 2007-08 р.н., їх очолював тренер Олександр Мігунов, одна команда боролася у старшій віковій категорії 2002-2004 р.н. під керівництвом Богдана Зозулі.

 

Складними та напруженими  були ігри для наших юних спортсменів, адже суперником для них були господарі поля. Команди Хмельницької ДЮСШ №1 гідно відіграли та вибороли перше місце серед молодших вікових категоріях.

 

Наші спортсмени старшої вікової категорії ДЮСШ №1 потрапили у фінал з командою м. Львова, де на жаль не вдалося їм  подолати противника та здобули заслужене 2 місце і срібні нагороди.

 

Перед нашими юними спортсменами ще багато змагань, перемог,  де вони зі своїми наставниками прикладуть максимум зусиль щоб прославити цей нелегкий вид спорту та свою Хмельницьку дитячо-юнацьку спортивну школу №1

 

 

 

Please reload

© 2017 ДЮСШ №1 Хмельницький спортивний сайт Хмельницького. Сайт создан на Wix.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now