top of page

ФУТБОЛ. ПРО КУБОК МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - 2018

КУБОК МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - 2018 У ФІНАЛІ 9-ГО ЖОВТНЯ (ВІВТОРОК) ЗІЙДУТЬСЯ "ФЕНІКС-ДЮСШ №1" ТА "ЛАДА". ТОЧНИЙ ЧАС ПОЧАТКУ - УТОЧНЮЄТЬСЯ! Давайте згадаємо яким був минулий фінал , який розігрувався у 2015 році. У кубку приймало більше 8 команд, тому деяким командам пощастило грати у 1/16 фіналу. Наприклад "Червона зірка" виграла у "Фаворита" - 7:0. Переможець кубку СК "Поділля- Університет" розпочинав зі стадії 1/8 де зустрівся з "Червоною зіркю" та розгромив 10:1, 1/4 виграли у "Ротора" 2:2 (пеню 8:7) , у 1/2 був розгромлений ХФК "Ковчег" - 7:2, а у фіналі вони розібрались з "Ладою" 4:1. Голи забивали: Савера Олег, Полупан -2 голи, Музичук - 1 гол. У Лади один гол у активі - Черкезова Фархата. Як бачимо то був ще той фінал, було багато брудної гри, та вилучень. Що цікаво тоді за СК "Поділля-Університет" грало багато гравців які потім потрапили до ФК "Поділля" : Шевченко , Музичук , Муляр, Богославський, Морговський, Савера. Вони і зараз там грають, окрім Савери та Богословського. Савера наразі у СК "Хмельницький", а Богославський цього року грав у чемпіонаті області за "Случ" Старкон. та в чемпіонаті міста за "Епіцентр-К". Команду СК тренував - Федорко Микола (наразі тренер СК "Хмельницький").

Фінал став одним з останніх матчів тодішнього СК "Поділля", у кубку вони брали участь злившись зі командою "Університет" Щодо "Лади" її шлях був таким : 1/8 "Лада" зіграла з "Лєвшою" - 0:0 та перемагає в серії пенальті -4:3, 1/4 виграє у "Чернігівське-INBEV" та 1/2 фіналу виграє у "Феміди-НК" . "Фенікс-ДЮСШ №1" тоді участі у кубку не приймав. І взагалі той сезон команда грала разом з командою "Лєвша" у Вищій лізі, повна назва тоді "Лєвша-Фенікс+", а вже наприкінці 2015 року "Фенікс+" знову від'єднався, та грав самостійно . А ще раніше команда мала назву "Бакалія" та мала значні успіхи в місті, виграва як чемпіонат так і кубок. Вже в сезоні 2015-2016 з футзалу, тоді під егідою Міської федерації проходив ЧХМФ (Чемпіонат Хмельницького з міні-футболу) команда виборює срібні нагороди (примало участь 16 команд міста). У сезоні 2016 року з футболу , команда "Фенікс+" у Вищій лізі займає 10-е місце, (ледь тоді не вилитівши, грала стиковий матч проти "Адвоката" 2:2, та виграє з пенальті) .Приставку "ДЮСШ-1" Фенікс здобув у 2017 році, об'єднавшись з командою "ДЮСШ №1-Україна" яка у сезоні 2016 року грала у Першій лізі (8-е місце, серед 13 команд). Для "Фенікса-ДЮСШ №1" перемога у кубку цього року - буде перший тріумф під цією назвою . Для "Лади" перемога у кубку стане реабілітаціє за програний фінал у кубку 2015 року. Хочемо відзначити що у складі "Лади" грає багато вихованців ДЮСШ №1. Що ж очікуємо на цікаву інтригу.

Ян Морговський з кубком, тепер він гравець ФК "Поділля"

Фінал став одним з останніх матчів тодішнього СК "Поділля", у кубку вони брали участь злившись зі командою "Університет". Ск "Поділля" пізніше, через недомовленність з мерією знакла.

Відео фіналу

bottom of page