top of page

ВОЛЕЙБОЛ. Виклик до лав юнацької національної збірної України з волейболу

Останніми роками в місті Хмельницькому, за сприяння міського голови Симчишина О.С. та депутатів Хмельницької міської ради, значно покращились результати в командах з ігрових видів спорту – зокрема і підтвердженням цього є успішні виступи чоловічих і жіночих волейбольних команд «Новатор», які виступають у Супер-лізі.

Дорослі команди – це лише вершина піраміди в структурі професійного спорту, а фундаментом для цього є робота дитячих тренерів із підростаючим поколінням. На відділені волейболу у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 працюють досвідчені і кваліфіковані тренери – з юнаками – Плотницький Ю.В., із дівчатами – Колісецька В.В.

Успішні виступи вихованців ДЮСШ №1 у змаганнях серед команд вищої ліги – дають свої результати. Тренерський штаб юнацької Національної збірної команди України (серед дівчат 2002-2003 р.н.) включили до складу збірної України двох вихованок Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 – кандидаток у майстри спорту України Нудьгу Валерію та Ткаченко Катерину.

Вітаємо тренера-викладача Колісецьку В.В. та дівчат із таким приємним результатом і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

bottom of page