Останніми роками в місті Хмельницькому, за сприяння міського голови Симчишина О.С. та депутатів Хмельницької міської ради, значно покращились результати в командах з ігрових видів спорту – зокрема і підтвердженням цього є успішні виступи чоловічих і жіночих волейбольних команд «Новатор», які виступають у Супер-лізі.
Дорослі команди – це лише вершина піраміди в структурі професійного спорту, а фундаментом для цього є робота дитячих тренерів із підростаючим поколінням. На відділені волейболу у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 працюють досвідчені і кваліфіковані тренери – з юнаками – Плотницький Ю.В., із дівчатами – Колісецька В.В.
Успішні виступи вихованців ДЮСШ №1 у змаганнях серед команд вищої ліги – дають свої результати. Тренерський штаб юнацької Національної збірної команди України (серед дівчат 2002-2003 р.н.) включили до складу збірної України двох вихованок Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 – кандидаток у майстри спорту України Нудьгу Валерію та Ткаченко Катерину.
Вітаємо тренера-викладача Колісецьку В.В. та дівчат із таким приємним результатом і бажаємо не зупинятися на досягнутому!
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_281ece4e478c44a88d33b5faf3735954~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_281ece4e478c44a88d33b5faf3735954~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_02a5e72c15d541b281542cc29fb9237d~mv2_d_1536_2048_s_2.jpeg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_02a5e72c15d541b281542cc29fb9237d~mv2_d_1536_2048_s_2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_671c4c17f0014ef3ba38d5fe827e55cd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_671c4c17f0014ef3ba38d5fe827e55cd~mv2.jpg)