top of page

ФУТЗАЛ. КОМАНДИ ДЮСШ №1 ЗДОБУВАЮТЬ ОЧКИ НА ОСТАННІХ СЕКУНДАХ. ФОТО

У черговому турі Преміум ліги з футзалу, команди ДЮСШ №1 - "Україна" та "Фенікс" зіграли свої матчі.

"ДЮСШ- Україна" грала проти команди "Фортуна" гра була досить рівною, перший тайм завершився без голів - 0:0, у другому таймі ДЮСШ вийшли вперед завдяки голу Сікори проте "Фортуна" зрівняла рахунок, та на останній хвилині зуміла вийти вперед, , та команда ДЮСШ №1 не здалась і на останніх секундах зрівняла рахунок - 2:2, завдяки голу - Божика.

«Фортуна» – «ДЮСШ №1-Україна» – 2:2 (0:0)

Голи: Анікін (37), Осадчук (44) – Сікора (23), Божик (44)

«Фортуна»: Куцак, Шинкович, Кузюткін, С. Кравчук, Осадчук, Бевза, Туменко, Флерко, Анікін

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Фасуляк, Підкамінський, Нігловський, Р. Кравчук, Григорук, Положай, Олійник, Нужда, Сікора, Божик, Клімцов

Попередження: Туменко (44) – Фасуляк (44)

Після цього туру команда "ДЮСШ-Україна" знаходиться на 10-у місці у Дивізіоні 4 (у доробку 12 очків)

Також за схожим сценарієм відбувся матч у Дивізіоні 5, де грав "Фенікс-ДЮСШ №1" проти команди "Прогрес-В", хоч і першими забили ДЮСШ №1 - відзначився - Шушвар Сергій, проте перший тайм виграли "прогресовці" - 2:1.

У другому таймі нічого не змінились, окрім того що команди обмінялись голами, у складі ДЮСШ №1 голом відзначився - Савіцький Віталій, і коли йшли останні секунди матчу - Понятовський Влад приніс нічийний рахунок - 3:3. Та залишив шанси на вихід до стадії плей -офф.

Склад "Фенікс-ДЮСШ №1":

Котелба Володимир , Жилович Тарас, Гурінович Роман, Олексієнко Віктор, Шушвар Сергій, Понятовський Влад, Лебідь Павло, Скотинянський Олександр, Савіцькій Віталій, Мізюк Станіслав

Відео матчу Фенікса-ДЮСШ №1

bottom of page