![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_c2c0304f6a1a45239d4a318b6efbc46b~mv2_d_2225_1569_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_c2c0304f6a1a45239d4a318b6efbc46b~mv2_d_2225_1569_s_2.jpg)
У Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 з 18-19 січня 2019 року роходив ганбольний турнір серед юнаків 2005-2006 р.н., організований під керівництвом управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Хмельницькою дитячо-юнацькою спортивною школою №1.
Змагання присвячені Дню Соборності України, важливі та корисні для юних спортсменів, адже так прикріплюються моральні цінності, виховується патріотизм та вшановується історична пам'ять про становлення нашої країни в далекі буремні роки.
Серед старших перемогу святкувала команда з с. Антоніни (Хм. область)
2. Волочиськ 3. ДЮСШ 1 Серед молодших найкращою стала команда з міста Чорноморськ 2. Волочиськ 3. ДЮСШ 1
Відео з заключного дня.
Також дивіться фото
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_82c3d4eeef8e4cad853065bc61f17e88~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_82c3d4eeef8e4cad853065bc61f17e88~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_0a86a3b652f2439484c21d5989e7a073~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_0a86a3b652f2439484c21d5989e7a073~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_e5acb78aee924d389bc2e46430632af2~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_e5acb78aee924d389bc2e46430632af2~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_9c9e94e5ff384bc8addc2fc4928d0d00~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_9c9e94e5ff384bc8addc2fc4928d0d00~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_75eb362fe5a147a291e11a572963beb6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_75eb362fe5a147a291e11a572963beb6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_a6a81133581845b9a1112e812737d808~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_a6a81133581845b9a1112e812737d808~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_bdeb2e3632584a95a4af8564c00ade57~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_bdeb2e3632584a95a4af8564c00ade57~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_bac013e224ee4ee8867e858b334eb28d~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_bac013e224ee4ee8867e858b334eb28d~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_49def26aca7f45769671f1675cbd9738~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_49def26aca7f45769671f1675cbd9738~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_d2a2753d984f4c048168f8d6885221e5~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_d2a2753d984f4c048168f8d6885221e5~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_26c84888cb6a484784836ef9ed762fe5~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_26c84888cb6a484784836ef9ed762fe5~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_51497a41fdc542939cdc544c3d478848~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_51497a41fdc542939cdc544c3d478848~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)