top of page

ФУТЗАЛ. КОМАНДИ ДЮСШ №1 ТРІУМФУЮТЬ. ВІДЕО

Команда "Фенікс-ДЮСШ №1" , котра грала у 1/8 кубку Дивізіону 5 , зуміла здолати команда - FC "Friends" - 4:2.

Команда вдало відіграла перший тайм,- вигравала 1:0. Відзначився Понятовський Влад зі штрафного, та ще дві чудові нагоди у першому таймі були втрачені, коли двічі був нереалізований дабл-пенальті (Понятовськи). У другому таймі команда "Френдс" зуміла не тільки зрівняти рахунок, але й забити другий гол, та вигравати - 1:2. Проте, досвідченому Скотинянському Олександру вдалось одразу зрівняти рахунок.

Наприкінці матчу "Френдс" лишився у меншості, через другу жовту був видалений Верескун Роман, після чого "Феніксу-ДЮСШ 1" вдалось додати у грі та забити два переможних голи, спочатку Данило Терлецький замкнув передачу парнерів, а під фінальний свисток, перший гол в сезоні забив один зі старожил в команді - голкіпер Дубовий Руслан, гол вийшов ефектним: йому вдалось поцілити у порожні ворота суперника, з власного карного майданчика.

Склад команди :

Дубовий Руслан - Лебідь Павло, Гуринович Роман, Жилович Тарас, Терлецький Данило, Анеме Раймонд, Адесанія Адемола, Мізюк Станіслав, Мочульський Володимир, Скотинянський Олександр, Понятовський Влад, Шушвар Сергій. Тренер - Сендель В.

Що ж, вітаємо команду з вихідом у 1/4 фіналу кубку, де вони зіграють з наймолодшою командою на турнірі "Revenge".

Також відбувся матч у Дивізіоні 4, де наш представник команда "ДЮСШ-Україна" ,граючи наразі за Кубок Виклику, розгромила команду "Престиж-Авто" - 11:3