На базі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 01 травня 2019 року відбувся Чемпіонат Хмельницької області серед дівчат 2003 р.н. і молодше.
Гостями змагань були 4 команди з ДЮСШ Славута, Берездівський ліцей, Славутська районна ДЮСШ. Нажаль погодні умови були не дуже сприятливі для футбольного матчу, але не зважаючи на це, команди гідно поборолись.
За результатами команда ДЮСШ №1 та їхній тренер-викладач Осацький О.В., здобули перше місце, друге місце посіла команда спортсменок Славутської ДЮСШ, третє місце у чемпіонаті посіли спортсменки Берездівського ліцею. Вітаємо усіх учасниць та їхніх наставників з призовими місцями.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_5c16b5aafde049b5959f57089040b9dc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_5c16b5aafde049b5959f57089040b9dc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_407e99ea004c43f3b28a01c2fa495b90~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_407e99ea004c43f3b28a01c2fa495b90~mv2.jpg)
Арбітри матчів Кембовський Валерій та Кузнецов Микола Семенович з юною футболісткою
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_e04f7635f07b44c2b7ab0ad3347fed4f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_e04f7635f07b44c2b7ab0ad3347fed4f~mv2.jpg)