ФК "Хмельницький" котрий представляє єдину команду з обласного центру в чемпіонаті області, вдало стартував у Вищому дивідіоні (Прем'єр ліга), суперником була досить міцна команда "Іскра" Теофіполь. Хмельничанам вдалось першими забити гол після влучного удару зі штрафного , відмітився Осацький Влад, після чого перевагу закріпив - Соловей Олексій який замкнув передачу з флангу. У другому таймі єдиний гол зуміли забити теофіпольчани зі штрафного , майже точно такий самий гол як забив - Осацький Влад у першому таймі, тут вже відзначився Грицик Дмитро.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_5f5bdbe453b74e078dbec5826ac5222c~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_5f5bdbe453b74e078dbec5826ac5222c~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
ВІДЕО МАТЧУ нижче
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_7614bc579aec42538047c5fda5db28a6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_7614bc579aec42538047c5fda5db28a6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_645abb8f62be42abb3b5944659d736dc~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_645abb8f62be42abb3b5944659d736dc~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_a62a7680d74d45c18bd5827c7792ed7f~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_a62a7680d74d45c18bd5827c7792ed7f~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_f96a304811804ed69e9bad4c51b81e77~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_f96a304811804ed69e9bad4c51b81e77~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_c64c4c2ae1564eba8fadd4194003f16a~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_c64c4c2ae1564eba8fadd4194003f16a~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_4d3d7ef0b4b246f08c69f061f92f3abf~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_4d3d7ef0b4b246f08c69f061f92f3abf~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_d340017c489a46f68265be888b981351~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_d340017c489a46f68265be888b981351~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_e6796ca7154b4b378e9fe42671ceaf2e~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_e6796ca7154b4b378e9fe42671ceaf2e~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_7dd8159a859745e8807e92c0a5cd52e2~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_7dd8159a859745e8807e92c0a5cd52e2~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_9e6e89615a9a4d1c95fb6dc2417d652a~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_9e6e89615a9a4d1c95fb6dc2417d652a~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_c6beca1df33b4d73a650b2a95e6d1ec6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_c6beca1df33b4d73a650b2a95e6d1ec6~mv2_d_3888_2592_s_4_2.jpg)