top of page

ФК "Хмельницький" поступається лідеру чемпіонату області "Епіцентру" Дунаївці. Ф

У 4-у турі чемпіонату області хмельничанам, під керівництвом - Федорко Миколи Миколайовича, випало зіграти проти лідера першості "Епіцентра" з Дунаївців.

Цього року ця команда ще не втрачала очок, навіть минулорічний чемпіон "Случ" Красилів був обіграний "Епіцентром" без проблем . Тому, грати з таким грізним суперником для ФК "Хмельницький" було дуже непростою задачею. Тим паче, що у нападі у Дунаївців грав досвідчений - Івашко Руслан, який за свою кар'єру пограв на професійному рівні за такі команди як : "Волинь", "Іллічівець", "Геліос", "Полтава" та багато інших. Саме він став головною ударною силою команди з Дунаївців, і забив аж 3 м'ячі. А загалом, "Хмельницький " програв у рідних стінах з рахунком - 0:5.

Що ж, "Епіцентр" (Дунаївці) після перемоги закріпився на 1-у місці, ФК "Хмельницький" наразі йдуть на 3-у місці, вся боротьба ще попереду, проте стати призерами цього року у "міщан" досить великі шанси.

Івашко Руслан (синя форма) - відзначився "хет-триком", Гуринович Олексій (малинова форма) - відзначився червоною карткою наприкінці гри , за грубий підкат.

Відео матчу

Соловей Олексій, мав багато бажання, проте реалізувати це бажання не вдалось.

bottom of page