top of page

"ФЕНІКС-ДЮСШ №1" ЗДОБУВАЄ НАДВАЖЛИВУ ПЕРЕМОГУ НАД "РАКЕТОЮ" - 4:3. ВІДЕО

У матчі 12-го туру для того, щоб у другому етапі "Фенікс-ДЮСШ №1" грала у Підгрупі "А" серед лідируючих команд потрібна була лише перемога, і вона з цим справилась , хоч і не без проблем.

Перший тайм дюшовці мали значну перевагу, і втілили її у три голи, виграючи по ходу гри 3:1. На жаль, зуміли втратити концентрацію, чим скористалась команда "Ракета" , яка зуміла зрівняти рахунок.

Проте "Фенікс" боровся до останньої хвилини і фактично вже на 4-й доданій хвилині після розіграшу кутового зумів вирвати таку важливу перемогу, переможний гол забив Жилович Тарас.

У наступному турі "Фенікс-ДЮСШ 1" зіграє проти аутсайдера чемпіонату "Тетри", яка програла всі свої попередні матчі, тому вочевидь тут "Фенікс-ДЮСШ №1" повинен перемогти.