top of page

ДЮФЛХО. ДЮСШ №1 U-14 ВИГРАЄ ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ФОТО

Сьогодні відбувся фінал Хмельницької області з футболу серед юнаків 2005-2006 року народження. У фіналі зійшлись дві хмельницькі школи ДЮФК "Поділля" та ДЮСШ №1 під керівництвом Сенделя Олексія, у рівній боротьбі перемогу святкують вихованці ДЮСШ №1.

Перший тайм пройшов без голів, проте вже у другому таймі захисники ДЮСШ 1 помилились, чим скористався Серафімов реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером ДЮСШ 1. Після чого один з провідних гравців ДЮСШ 1 - Дрезналь грубо сфолив та отримав червону картку, так ДЮСШ залишились у меншості, проте зуміли зібратись, та за 10 хвилин до кінця матчу зрівняли рахунок. Відзначився Альохін. А коли матч майже підійшов до завершення у ворота "Поділля" був призначений 11-ти метровий удар за гру рукою, пенальті реалізував Глушко.

Перемога вихованців Олексія Сенделя, з чим його вітаємо.

ДЮСШ №1 Хмельницький (Сенделя) у фіолетовій формі.

Також відзначилась в цей день команда ДЮСШ №1 тренера Лапідуса Михайла (де більшість гравців складала з 2006 р.н.) вони виграли бронзу (3-є місце), у матчі проти команди ДЮЦ "Іскра" (р-н. Раково , Хмельницький) була зафіксована нічия 1:1 , гол у складі ДЮСШ №1 забив Гамолов. Після чого була призначена серія пенальті, яку виграли дюшовці - 7:6.