top of page

ФЕДОРОВ АНТОН ВИХОВАНЕЦЬ ДЮСШ №1 СТАВ ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ВІДЕО


Фото. Ремез Сергій (голова Управління молоді та спорту Хмельницької області), Федоров Антон (з відзнакою кращого бомбардира ЧХФ--2019 року у Групі "А"), та Кузнєцов Микола (голова Хмельницької міської федерації футболу).

Федоров Антон - нападник за один рік зробив шлях від молодого таланта вихованця ДЮСШ №1 до гравця команди чемпіона області .

Ще минулого року він грав на за ДЮСШ №1 U-17 на чемпіонат України у Першій лізі, після чого встиг пограти за СК "Хмельницький", на чемпіонат України серед аматорів , команда була складена з молодих вихованців ДЮСШ №1 тому високих результатів не досягла.

Вже у цього року він став основним гравцем минулорічного чемпіона області Красилівський "Случ", де вдало грав у нападі, таким чином привернув увагу "Епіцентру" Дунаївці котрий впевнено йшов цього року до чемпіонства, а також дебютував у чемпіонаті України серед аматорів. Керівництво "Епіцентру" запросило молодого таланта до себе на 3-є коло чемпіонату області, таким чином Антон став цього року чемпіоном. А також встиг вдало зіграти декілька матчів у чемпіонаті України серед аматорів, та збив 4 голи. Також варто відзначити що попутно Федоров грав у чемпіонаті міста за "Фенікс-ДЮСШ №1" команда великих успіхів не добилась, проте Антон Федоров зумів стати кращим бомбардиром у Групі "А"забивши 27 голів.

Відеонарізка голів Федорова Антона з 2018 по 2019 роки, за команди "ДЮСШ №1 U17" (ДЮФЛУ, Перша ліга), "Фенікс-ДЮСШ №1" (у Чемпіонаті міста ), СК "Хмельницький"(Чемпіонат України серед аматорів) , "Случ" Красилів (Чемпіонат області, Прем'єр ліга), "Епіцентр" Дунаївці (Чемпіонат України серед аматорів).

bottom of page