Сьогодні відбувся матч Чемпіонату України з гандболу, Перша ліга серед чоловіків. Хмельницька команда на жаль поступилась команді "Харлазар- КДЮСШ №1" м. Харків - 25:32. У першому таймі перевага була за хмельничанами - 16:14. Проте вже 8-го березня нашій команді доведеться знову зіграти , суперником буде "ВДПУ-МДЮСШ №3" м. Вінниця. Матч відбудеться у спорткомплексі "ХНУ" , початок о 10:00. Приходьте підтримати місцевих гандболістів.
Відео матчу очікуйте незабаром.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_dfed77f1575845e289f4e1ea1c70bfe1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_227,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_dfed77f1575845e289f4e1ea1c70bfe1~mv2.jpg)
Огляд матчу