top of page

Робота Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 в умовах карантину!

З 13 березня 2020 року рух у спортивній школі зупинився, спортивні майданчики та зали закриті, а на футбольному полі і трибунах чути лише шум вітру, у нас -КАРАНТИН!

Тренерсько – викладацький склад ДЮСШ №1 провів своїм вихованцям лекцію про техніку безпеки під час карантину та відпустив усіх по домівках з надією, що усе скоро закінчиться і для всіх знов розпочнеться звичний спортивний ритм життя.

Тренери-викладачі перейшли на нову для них дистанційну роботу, тобто, вони зі своїми вихованцями спілкуються тільки в онлайн режимі, користуючись соціальними мережами, а саме: Facebook, Instagram, Viber, Messenger, вони скидають різноманітні вправи дітям , а також пишуть реферати. ( відео ролики можна переглянути на сайті ДЮСШ №1 https://www.dush1.com/)

Правда, не у всіх є така можливість мати вдома власний комп’ютер чи ноутбук щоб шукати цікавий матеріал для своїх вихованців, тому вони мають змогу 1 раз вдень не більше 2 чоловік працювати у методичному кабінеті ДЮСШ №1.

Також під час карантину робітники ДЮСШ №1 інтенсивно працюють над тим, щоб приємно здивувати наших вихованців по завершенню карантину - замінено освітлення в малому спортивному залі, пофарбовано всі футбольні ворота на спортивних майданчиках і в залах, замінено пошкоджені сидіння на трибуні футбольного поля, проводяться роботи по шпаклюванню та фарбуванні стін у спортзалах. Крім того на натуральному газоні спортмайданчика зроблено необхідний комплекс робіт – підсипка ям спеціальною сумішшю, загортання сухої трави, засівання насінням та внесено мінеральні і азотні добрива, при потребі здійснюється полив і покіс газону.

Маємо надію, що карантин скоро закінчиться і спортивна школа знову розпочне свою роботу!!!

Будьте здорові та дотримуйтесь карантинного режиму!!!

bottom of page