top of page

ФУТБОЛ. "ДЮСШ №1-ФЕНІКС-УКРАЇНА" ВДАЛО СТАРТУВАЛА В ЧЕМПІОНАТІ МІСТА

Відбувся перший матч в чемпіонаті міста для команди "ДЮСШ №1-Фенікс-Україна" де вони зуміли з мінімальним рахунком переграти "Ракету" -2:1.

У першому таймі команду вивів вперед Лісніченко Ігор, він же рахунок і подвоїв на прикінці тайму. У другому таймі "Ракета" зуміла відквитати один гол, завдяки голу капітана команди Стрільця Володимира, на 68 хвилині. Проте на більше у "Ракети " не вистачило сил, таким чином команда з ДЮСШ №1 святкує перемогу.

Наступний матч команда з ДЮСШ №1 зіграє аж 19 червня (п'ятниця) проти "Червоної зірки", яка доречі також зіграла свій матч, проти чемпіона "Епіцентра-К" де програла 2:4, проте продемонструвала непогану гру.