Третій рік поспіль ДЮСШ №1 проводить зимовий турнір ДЮСШ №1 з футболу. Завдяки якому у зимове міжсезоння молоді вихованці ДЮСШ №1 підтримують ігрову форму , грають з більш досвідченими футболістами, таким чином підготовлюються до весняної частини чемпіонату України.
Цього року , не виступатиме переможець минулорічної першості - "Фенікс-ДЮСШ №1", проте кількість команд , у порівнянні з минулим роком, збільшилась на одну команду. У першості візьме участь 7 команд.
До вашої уваги календар 1-го кола.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_1ae5ff27c2c34dfa9be2104f15c5f907~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_217,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_1ae5ff27c2c34dfa9be2104f15c5f907~mv2.jpg)