top of page

Здобутки легкоатлетів ДЮСШ №1!

1-го червня на стадіоні Поділля проводився чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики, в якому взяли участь учні ДЮСШ 1. Згідно регламенту змагання проводились за двома віковими групами, 2007 р. н. і молодші, 2006 р. н. і старші. У цих змаганнях прийняло участь 27 вихованців ДЮСШ №1 тренерів-викладачів РИБАКА Леоніда, ЛЕЩЕНКО Олени та ЛАЗАРЕНКО Світлани.

Серед молодшої вікової категорії призові місця посіли:

ГЕРЩУК Юлія перемогла з бігу на 400 м., з результатом 1.02,7,

РИБАК Софія була другою на дистанції 200 м., з результатом 30,9,

КАЧМАРСЬКА Вікторія посіла третю сходинку з бігу на 800 м., з результатом 2.43,8.

У Ходьбі на 2 км. БОНДАР Дар’я посіла ІІ місце з результатом 11.22,5 а ТЕРЕБУХА Марія посіла ІІІ місце з результатом 13.16,6

ГУСАКОВ Ентоні у спортивній ходьбі 3000 м. посів ІІ місце з результатом 21.59,0.

Серед старшої вікової групи на п’єдестал піднялись ось такі вихованці:

З бігу на 1500 м. серед чоловіків перемогу здобув ЧУКАНЬ Тарас, результат переможця 4.14,5. На цій же дистанції, з результатом 4.24,3 друге місце виборов СКОТИНЯНСЬКИЙ Ростислав.

На дистанції Ходьба 20 км. І місце посіла ЛЕЩЕНКО Дар’я з результатом 10.16,04 та БАРТИРЄВА Єлизавета у цій дистанції посіла ІІІ місце з результатом 12.03,7.

Привітаємо спортсменів та тренерів-викладачів з здобутими результатами та побажаємо більше перемог та здобутків.