top of page

ФУТЗАЛ. "ДЮСШ №1-Україна" перемога на останній хвилині. Та кубковий програш у серії пенальті. ФОТО

Команда "ДЮСШ 1-Україна" під керівництвом Сендела Володимира Андрійовича видала чудовий матч з "валідольною" кінцівкою. Команда вигравала перед останньою хвилиною 3:2, проте пропустила гол, але зуміла одразу забити переможний гол, котрий забив капітан команди - Кравчук Роман.

таким чином команда піднялась на 9-у сходинку Дивізіону 3.

Фото. Рижук Олександр ("Лунтік" синьо-салатова форма) у боротьбі з Охоцьким Назарієм

ДЮСШ №1-Україна - Лунтік - 4:3 (3:1)

12.12.2020. 5 тур. Хмельницький. "Конфермат".

4:3 - Кравчук Роман, 46

ДЮСШ №1-Україна: 1.Варенко Максим; 10.Мейко Владислав; 11.Кравчук Роман; 9.Охоцький Назарій; 3.Підкамінський Микола; 65.Фасуляк Олександр; 8.Нігловський Андрій; 5.Заєць Віктор; 2.Вендера Артем; 6.Альохін Андрій; 14.Мізюк Станіслав; 7.Сокур Олексій

Лунтік: 1.Шевчук Віталій; 2.Журавльов Ігор; 4.Кононенко Георгій; 5.Рижук Олександр; 6.Підвисоцький Сергій; 7.Заболотний Сергій; 11.Новіцький Вадим; 99.Бачинський Олександр; 77.Вишевський Андрій; 8.Шуляк Денис

Попередження: Рижук Олександр (Лунтік), 26; Фасуляк Олександр (ДЮСШ №1-Україна), 34

Відео матчу проти "Лунтіка".

Також команда зіграла у Кубку преміум ліги 1/16 фіналу , у запеклій боротьбі проти "ЕкоАльту" переможця не було виявленно - 2:2. Тому доля виходу у наступний раунд вирішувалась у серії пенальті , де кращою була команда "ЕкоАльт" -5:4

13.12.2020. 1/16 фіналу. Хмельницький. СК ХНУ.