top of page

ЮНАЦЬКИЙ ГАНДБОЛ У ДЮСШ №1

26-го лютого у спортивному залі ДЮСШ №1, завершився Відкритий міський турнір з гандболу серед юнаків 2009 -2010 року народження та молодші. Учасниками цього турніру були команди м. Красилів, м. Чорноморськ, м. Волочиськ та команда Хмельницької ДЮСШ №1. Для наших спортсменів цей турнір був не з легких, адже у ньому брали участь самі маленькі спортсмени з відділення гандболу і для декого з них, це були перші змагання. Але під чітким керівництвом тренерського складу відділення гандболу спортсмени усім продемонстрували, що вони справжні бійці, які хоча ще малі, але уже з характером лідера. Змагання тривали один день, але кожна з команд показала свій рівень підготовки і відповідно була нагороджена. У списку призерів перше місце посіла команда з м. Красилів (хотілось би зазначити, що спортсмени тренуються уже 4 рік юнаки 2009 -2010 р.н.), друге місце посіли маленькі гандболісти ДЮСШ №1, третє місце дісталось спортсменам з міста Волочиськ, а за участь також нагороду отримали спортсмени з Чорноморська, де у складі було також багато маленьких гандболістів, які змагались з конкурентами на 2 роки старшими за них. Команди призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодощами. Також визначили кращих гравців турніру, у команди ДЮСШ №1 ними стали: 1. Заклевський Богдан 2. Петрушавецький Ярослав 3. Недзелюк Назар 4. Новіцький Данило 5. Бойчук Гліб Вони також від спонсорів змагань тренера-викладача Катерини Заспи та від її вихованців команди чоловіків Першої ліги з гандболу, отримали персональні спортивні подарунки. Дякуємо усім хто приймав участь у цьому турнірі, а також організаторам та спонсорам!